Apie mus - Bjarnum baldai

APIE MUS

APIE MUS

UAB “Bjarnum” – jau 19 metų Lietuvos rinkoje dirbanti prekybinė įmonė, vienijanti Lietuvos ir Švedijos kapitalą.
 
Mūsų kredo: „Mes nematome problemų – tik galimybes!“
 
Įmonės tikslas – gerinti klientų gyvenimo kokybę, propaguoti skandinavišką baldų dizaino stilių, aplinką, gyvenimo filosofiją bei pojūčius.
 
Bendradarbiaudami su pirmaujančiomis Skandinavijos vidaus ir lauko baldų gamybos įmonėmis, Vokietijos korpusinių baldų gamintojais, dizaineriais bei architektais, kiekvienais metais atnaujiname ir siūlome naujas baldų ir aksesuarų kolekcijas. Mūsų tiekėjai savo gaminiuose naudoja tik patikrintas aukščiausios kokybės medžiagas.
 
Privačiam vartotojui ar HoReCa įmonėms dėmesingai pasiūlysime sprendimus bei aukštos kokybės, ilgaamžius, funkcionalius, patvarius, stilingus, ergonomiškus baldus lauko terasoms, poilsio zonoms, balkonams, žiemos sodams, kavinėms, viešbučiams, kaimo turizmui, SPA centrams ir ne tik. 
Kuriant patogią ir ergonomišką darbo vietą, ypač projektuojant visuomeninio naudojimo erdvesnes patalpas, svarbu užtikrinti ir tinkamą garso izoliaciją. Ten, kur dirba daugiau nei keletas darbuotojų, pasitarimų bei poilsio zonose, kur nuolatos bendraujama švedų gamintojo Abstracta akustiniai sprendimai ne tik suteiks biurui jaukumo bei grožio, bet taip pat pagerins darbo sąlygas ir kokybę.
Džiaugiamės galėdama pristatyti dar vieną švedų gamintoją “Elfa”. Elfa – tai lengvai montuojama metalinių konstrukcijų sistema, kurią galima įrengti ir pritaikyti bet kurioje vietoje – miegamajame, vonioje, virtuvėje, garaže, vaikų kambaryje ar net svetainėje.
Kūryba – tai mūsų varomoji jėga. Greitas, dėmesingas ir kokybiškas aptarnavimas – raktas į klientų širdis.
Patirtis, dėmesys, įsiklausymas į kliento pageidavimus padės išsirinkti baldus, kurie suteiks Jums ilgalaikį emocinį pasitenkinimą, atsipalaidavimą ir poilsį, leis mėgautis tikru laisvės ir ramybės pojūčiu.
PARTNERIAI

Brafab lauko baldai, Bjarnum baldai, Bjarnum, lauko baldai
Furninova prekinis zenklas, Furninova grupe, Bjarnum baldai, Bjarnum, vidaus baldai, minkssti baldai, sofa, sofos, kampai, modulines sistemos, miegamojo lovos
Conform prekinis zenklas, Furninova grupe, Bjarnum baldai, Bjarnum, vidaus baldai, minkssti baldai, kreslai, supami kreslai
Germania prekinis zenklas, My Germania, Bjarnum baldai, Bjarnum, korpusiniai baldai, indaujos, komodos, TV staliukai, kavos staliukai, lentynos, akabinamos lentynos, staliukai, valgomojo stalai