Apie mus

Apie Mus

Visi mes esame skirtingi. Turintys savo požiūrį, ginantys savo idėjas, tačiau UAB BJARNUM komanda tiki, kad sėkmė priklauso tik nuo mūsų pačių profesionalumo bei pokyčių suvokimo greičio mus supančiame pasaulyje.

Mūsų kredo: „Mes nematome problemų – tik galimybes!“.

Bendradarbiaudami su pirmaujančiomis Skandinavijos minkštų ir korpusinių vidaus bei lauko baldų gamybos įmonėmis, kurios gamybos procese naudoja tik patikrintas aukščiausios kokybės medžiagas, su dizaineriais bei architektais, mes kiekvienais metais atnaujiname ir siūlome naujas vidaus ir lauko baldų bei aksesuarų kolekcijas. Šiose kolekcijose atsispindi naujausios baldų mados tendencijos. Spalvinę gamą diktuoja populiariausios metų Pantone išrinktos spalvos, o atsakingo vartojimo tikslai primena apie ekologiškų ir natūralių žaliavų pasirinkimą baldų gamybai, tad į baldus būtinai pažvelgiame ir iš praktiškumo, racionalumo, eksploatacijos bei priežiūros pusių.

Skandinaviški baldai Kaune

Pamatyti, išbandyti ir išsirinkti Jums tinkamus lauko ar vidaus baldus kviečiame į saloną HAUZAS adresu Savanorių pr. 171 Kaune, o lauko baldai lauks Jūsų ir papildomoje ekspozicijoje adresu Veiverių g.150.

Sutikite, kad sofos, fotelio ar krėslo minkštumą bei patogumą pilnai įvertinti galima tik į juos atsisėdus. Salone galėsite rinktis net iš septynių sėdėjimo komforto variantų, kurie gaunami derinant skirtingas sėdimosios bei nugarinės dalies užpildo medžiagas.

Mes siūlome Jums apie 70 palečių kruopščiai parinktų baldinių audinių kolekcijų bei apie 18 palečių natūralios odos kolekcijų.

Pristatome ir korpusinių baldų kolekcijas, kurios pasižymi medžiagų bei spalvinės gamos inovatyvumu bei atsispindi naujausios baldų mados tendencijas. Stiklo keramika, kuri yra naudojama stalų bei staliukų stalviršiams savo unikalumu ir eksploatacinėmis savybėmis pralenkia net tradicines medžiagas.

Atėjus šiltajam sezonui neatskiriama terasos dalimi tampa lauko baldai. Mūsų pristatomi skandinaviški lauko baldai suteiks Jums galimybę patogiai jaustis ir leisti popietes su puodeliu kvapnios rytinės kavos ar mėgstama knyga, būti su savo artimaisiais bei draugais. Pristatome platų pasirinkimą tiek valgomojo, tiek poilsio komplektų. Nepamirškite ir įvairių interjero detalių, kilimų, šviestuvų, pledų, pagalvėlių… Visa tai suteiks Jūsų lauko zonai estetikos bei jaukumo. Rinkitės patikrintą gamintoją ir kokybę, kad baldai tarnautų ne vieną sezoną.

Privačiam vartotojui ar HoReCa įmonėms dėmesingai pasiūlysime įvairius sprendimus terasų bei poilsio zonoms viešbučiuose, kaimo turizmo sodybose, kavinėse, SPA centruose, balkonuose, žiemos soduose ir ne tik. Jūsų dėmesiui aukštos kokybės ilgaamžiai, funkcionalūs, patvarūs ir stilingi lauko baldai.Kuriant patogią ir ergonominę darbo vietą, o ypač projektuojant visuomeninio naudojimo erdvesnes patalpas yra labai svarbu užtikrinti ir tinkamą garso izoliaciją. Pasitarimų bei poilsio zonose, kur nuolat bendraujama, kur dirba daugiau nei keletas darbuotojų, švedų gamintojo ABSTRACTA akustiniai sprendimai ne tik suteiks biurui jaukumo bei grožio, bet taip pat pagerins darbo sąlygas ir kokybę.
Dar vienas švedų gamintojas ELFA – tai lengvai montuojama metalinių lentynų bei įvairių priedų sistema, kurią galima įrengti ir pritaikyti bet kurioje vietoje – miegamajame, vonioje, virtuvėje, garaže, vaikų kambaryje ar net svetainėje.

UAB BJARNUM komanda visada ieško klientui vertę kuriančių bei gyvenimo kokybę gerinančių sprendimų. Ir nesvarbu, kur gyvenate – Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar mažesniame miestelyje. Išsirinktus baldus pristatysime patys arba per transporto kompanijas.

Bjarnum baldai – skandinaviškas pojūtis, stilius ir kokybė.

Kodėl jums verta pasirinkti mus?

Unikalus dizainas

Kiekvienas mūsų parduodamas baldas turi savo istoriją, kuri prasideda nuo garsaus dizainerio bei geriausiai parinktų medžiagų.

Aukšti garantijos standartai

Mes tęsime savo pažadus ir garantuojame aukščiausią gaminių kokybę.

Rankų darbo kokybė

Baldų gamyba neapsieina be patyrusio meistro rankų prisilietimo.

Nuostabios sąvybės

Audiniai ir natūrali oda atrenkami atsižvelgiant į mados bei stiliaus tendencijas, aukščiausius kokybinius bei tvarumo reikalavimus.

Lengva prisitaikyti

Praktiškai neribotas baldų matmenų ir konfigūracijų spektras pagal individualius kliento poreikius.

Koja kojon

Kasmet atnaujinama lauko ir vidaus baldų kolekcijų gama atsižvelgiant į naujausias mados tendencijas.

Partneriai

Bjarnum baldai

Skandinaviškas interjeras tavo namuose.

Kontaktai

© 2002 - 2023 visos teisės saugomos.

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Shopping Cart

Krepšelyje nėra produktų.