Apie mus

Apie Mus

UAB “Bjarnum” – jau 20 metų Lietuvos rinkoje dirbanti prekybinė įmonė, turinti ilgametę patirtį su žymiais Skandinavijos baldų gamintojais.
Mūsų kredo: „Mes nematome problemų – tik galimybes!“

Įmonės tikslas – gerinti klientų gyvenimo kokybę, propaguoti skandinavišką baldų dizaino stilių, aplinką, gyvenimo filosofiją bei pojūčius.

Bendradarbiaudami su pirmaujančiomis Skandinavijos vidaus ir lauko baldų gamybos įmonėmis, Vokietijos korpusinių baldų gamintojais, dizaineriais bei architektais, kiekvienais metais atnaujiname ir siūlome naujas baldų ir aksesuarų kolekcijas. Mūsų tiekėjai savo gaminiuose naudoja tik patikrintas aukščiausios kokybės medžiagas.

Privačiam vartotojui ar HoReCa įmonėms dėmesingai pasiūlysime sprendimus bei aukštos kokybės, ilgaamžius, funkcionalius, patvarius, stilingus, ergonomiškus baldus lauko terasoms, poilsio zonoms, balkonams, žiemos sodams, kavinėms, viešbučiams, kaimo turizmui, SPA centrams ir ne tik.
Kuriant patogią ir ergonomišką darbo vietą, ypač projektuojant visuomeninio naudojimo erdvesnes patalpas, svarbu užtikrinti ir tinkamą garso izoliaciją. Ten, kur dirba daugiau nei keletas darbuotojų, pasitarimų bei poilsio zonose, kur nuolatos bendraujama švedų gamintojo Abstracta akustiniai sprendimai ne tik suteiks biurui jaukumo bei grožio, bet taip pat pagerins darbo sąlygas ir kokybę.
Džiaugiamės galėdama pristatyti dar vieną švedų gamintoją “Elfa”. Elfa – tai lengvai montuojama metalinių konstrukcijų sistema, kurią galima įrengti ir pritaikyti bet kurioje vietoje – miegamajame, vonioje, virtuvėje, garaže, vaikų kambaryje ar net svetainėje.
Kūryba – tai mūsų varomoji jėga. Greitas, dėmesingas ir kokybiškas aptarnavimas – raktas į klientų širdis.
Patirtis, dėmesys, įsiklausymas į kliento pageidavimus padės išsirinkti baldus, kurie suteiks Jums ilgalaikį emocinį pasitenkinimą, atsipalaidavimą ir poilsį, leis mėgautis tikru laisvės ir ramybės pojūčiu.

Kodėl jums verta pasirinkti mus?

Unikalus dizainas

Kiekvienas mūsų parduodamas baldas turi savo istoriją, kuri prasideda nuo garsaus dizainerio bei geriausiai parinktų medžiagų.

Aukšti garantijos standartai

Mes tęsime savo pažadus ir garantuojame aukščiausią gaminių kokybę.

Rankų darbo kokybė

Baldų gamyba neapsieina be patyrusio meistro rankų prisilietimo.

Nuostabios sąvybės

Audiniai ir natūrali oda atrenkami atsižvelgiant į mados bei stiliaus tendencijas, aukščiausius kokybinius bei tvarumo reikalavimus.

Lengva prisitaikyti

Praktiškai neribotas baldų matmenų ir konfigūracijų spektras pagal individualius kliento poreikius.

Koja kojon

Kasmet atnaujinama lauko ir vidaus baldų kolekcijų gama atsižvelgiant į naujausias mados tendencijas.

Partneriai

Bjarnum baldai

Skandinaviškas interjeras tavo namuose.

Kontaktai

© 2002 - 2023 visos teisės saugomos.

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Shopping Cart

Krepšelyje nėra produktų.