Lauko baldų priežiūra
Kad baldai ilgai tarnautų ir džiugintų išskirtine išvaizda, pateikiame Jums informaciją apie baldų gamybai naudotas medžiagas, priežiūrą ir saugų naudojimą.
Sintetinė vytelė – viena plačiausiai šiuo metu naudojamų medžiagų lauko baldams gaminti. Ji gali būti skirtingų geometrinių formų, šiurkštumo, spalvos. Atspari visų tipų oro sąlygoms. Gali žiemos sąlygomis būti lauke. Esant žemesnei nei -5ºC temperatūrai vengti didesnių statinių ar dinaminių apkrovų. Priežiūrai naudokite vandenį ir muilą.
Aliuminis – patvarus, lengvas, nerūdijantis metalas, atsparus drėgmei. Iš jo pagaminti beveik visi lauko baldų rėmai. Aintwood – tai kompozicinė medžiaga tiems, kas neturi laiko lauko baldų priežiūrai. Sukurta taip, kad išlaikytų natūralios medienos išvaizdą ir pojūtį. Lentelės neskyla, nesideformuoja, nesikraipo. Priežiūrai naudokite vandenį ir muilą. Nerekomenduojama aukštoje temperatūroje ant horizontalių paviršių palikti išgaubtų stiklo gaminių.
Infinitree – nauja ir unikali medžiaga lauko baldams gaminti. Absoliutus ilgaamžiškumas, natūralios medienos išvaizda ir pojūtis, nesideformuoja. Aukščiausias UV atsparumas, tropinės medienos išvaizda nepaliks Jūsų abejingų. Priežiūrai naudokite vandenį ir muilą.
Polystone – tai akmens milteliai sumaišyti su aliuminiu. Išorinė išvaizda kaip natūralus granitas, tačiau nepalyginamai lengvesnio svorio. Atspari visoms klimato sąlygoms. Priežiūrai naudokite vandenį, muilą ir šepetėlį.
Sprystone – tai smulkūs akmenukai, užklijuoti ant grūdinto stiklo paviršiaus. Išore atitinka akmens masės paviršių, tačiau yra lengvesni. Atsparūs visoms klimato sąlygoms. Tai alternatyva, kam nesinori stiklinio stalviršio. Priežiūrai naudokite vandenį, muilą ir šepetėlį.
Natūrali mediena – šiaurietiška pušis arba tiko mediena. Tiko mediena yra tvirta, atspari drėgmei. Šiaurietiška pušis – tai lėtai augusi, didelio tankumo, FCS sertifikuota mediena. Ji gali būti dažyta baltai ar kitokiomis spalvomis, dangomis didinančiomis atsparumą aplinkos poveikiui. Priežiūra. Rekomenduojama 2-3 kartus per pavasario – vasaros sezoną sutepti aliejumi. Taip pat būtina sutepti ir sezonui pasibaigus.
Olifen – audinys minkštų dalių (sėdėjimo ar nugaros pagalvės) gamybai. Pasižymi aukščiausiu atsparumu blukimui, rūgštinei ir šarminei terpei. Vandens atstūmimas vidutinis. Rekomenduotina valyti purškiamomis putomis arba vandeniu ir muilu (vandens temperatūra ne didesnė kaip 30°C).
Poliesteris – audinys minkštų dalių (sėdėjimo ar nugaros pagalvės) gamybai. Aukštas atsparumas vandeniui. Blukimui atsparumas vidutinis, neatsparus rūgštinei terpei, tačiau šarmams atsparumas geras. Rekomenduotina valyti purškiamomis putomis arba vandeniu ir muilu (vandens temperatūra ne didesnė kaip 30°C).
Dėmesio! Priežiūrai draudžiama naudoti rūgštinius valiklius. Paviršių priežiūrai naudoti tik valymo priemones, neturinčias kietų dalelių. Saugoti nuo mechaninio poveikio: vengti smūgių, nebraižyti paviršių aštriais daiktais, pvz., negalima pjaustyti maisto produktų tiesiogiai ant paviršiaus. Nenaudokite baliklių, minkštų dalių nedžiovinkite džiovykloje, nelyginkite. Sausas valymas draudžiamas. Saugoti nuo ugnies. Baldų neplauti su aukšto spaudimo vandens prietaisais. Esant minimaliam vėjui rekomenduojame skėtį suskleisti. Po lietaus gultams, kuriuose yra tekstileno, rekomenduojama iš karto nusausinti paviršių.
Nenaudojamus baldus rekomenduojame uždengti uždangalais, specialiai pritaikytais lauko baldams. Uždangalai gali būti skirti uždengti visą baldų komplektą (tai labai patogu paliekant baldus su minkštomis dalimis per lietų) ar pavienį baldą. Pasibaigus baldų naudojimo sezonui reikia juos nuplauti švariu vandeniu ir palikti išdžiūti. Būtinai įsitikinkite ar baldų minkštos dalys, skėčio ar pavėsinės medžiaga, rėmas ir strypai yra sausi. Minkštas dalis sandėliuokite sausoje ir gerai vėdinamoje aplinkoje.
Visi krėslai atlaiko iki 140 kg statinį krūvį.
Visiems baldams suteikiama 24 mėn. garantija. Naudojamiems mechanizmams 12 mėn. garantija, infinitree paviršiams – 60 mėn. garantija.
Mūsų ir mūsų partnerių salonuose baldus sau ras privačių namų ar sodybų savininkai, kavinės, restoranai, viešbučiai, interjero ar eksterjero kūrėjai.
Baldų surinkimo instrukcija
- Atsargiai padėkite stalo stalviršį (stalviršio viršus į apačią) ant tiesaus, minkšto paviršiaus, kad išvengtumėt paviršiaus subraižymų.
- Patariame pirma surinkti stalo kojas prieš jas pritvirtinant prie stalviršio.
- Varžtus su poveržlėmis atsargiai įdėkite į rėmo ar kojų skyles. Rankomis varžtus sukite pagal laikrodžio rodyklę. Dėmesio Įsitikinkite ar tinkamus varžtus naudojate. Jeigu jaučiamas pasipriešinimas, tikriausiai naudojate ne tuos varžtus. Baldo surinkimas nereikalauja didelės fizinės jėgos. Priverstinis varžto sukimas gali sugadinti sriegius. Visi varžtai ir medsraigčiai pirmiausia turi būti įsukti rankomis ir tik tada galima visus priveržti.
GRAŽIOS VASAROS!
UAB „BJARNUM“ www.bjarnumbaldai.lt