Bjarnum baldai pristato Furninova - Bjarnum Baldai

Bjarnum baldai pristato Furninova

Furninova – tai skandinaviškų baldų prekės ženklas, nuolat tobulėjantis ir ieškantis inovatyvių, išrankaus kliento skonį patenkinsiančių sprendimų. Furninova laikosi paprastos filosofijos, skirdami dėmesį net mažiausiems dalykams, tokiems kaip atidumas detalėms, nesileisdami į kompromisus dėl komforto, kokybės ar dizaino.
Pagarba klientui, kokybė, funkcionalumas ir tvirtumas – tai ir yra pagrindinės švedų gamintojo “Furninova” vertybės. Kad galėtų pasiūlyti pačią “teisingiausią” sofą įvairių poreikių pirkėjams, ši kompanija sukūrė itin platų baldų modelių asortimentą, audinių, odos bei spalvų pasirinkimo įvairovę, atitiksiantį kiekvieno kliento įgeidžius ar Jūsų svajonių kambario dizainą.
Puiki kokybė ir šiuolaikiški modeliai užtikrino įmonės sėkmę ir leido 1991 metais įkurtai gamyklai “Furninova” išaugti į didžiausią baldų grupę, kuri šiandien gamina tiek minkštuosius, tiek korpusinius baldus.
“Furninova” kasmet dalyvauja daugelyje prestižinių tarptautinių parodų, o jos produkcijos galima rasti visame pasaulyje.
„Kasmet 250 000 mūsų pagamintų sofų iškeliauja pas klientus, mes stengiamės, nes tikime – viena jų kažkada atkeliaus ir į jūsų namus.”
– Furninova.

Dalintis

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Shopping Cart

Krepšelyje nėra produktų.