ELFA sistema - kūrybiškam daiktų saugojimui - Bjarnum baldai - Drabužinių sistema
ELFA sistema – kūrybiškam daiktų saugojimui
>
>
ELFA sistema – kūrybiškam daiktų saugojimui
ELFA sistema - kurybiskam daiktu saugojimui

ELFA sistema – kūrybiškam daiktų saugojimui

UAB „Bjarnum” džiaugiasi galėdama pristatyti švedų gamintoją „Elfa”.
Elfa – tai lengvai montuojama metalinių konstrukcijų sistema, kurią galima įrengti ir pritaikyti bet kurioje vietoje – miegamąjame, vonioje, virtuvėje, garaže, vaikų kambaryje ar net svetainėje.
Inžinerinė kompanija Elfa buvo užregistruota novatoriaus ir inžinieriaus Arne Lydmaro (Arne Lydmar) 1945.09.08 Švedijoje. Laimingo atsitiktinumo dėka į šią kompaniją užsuko jaunas dizaineris Nilsas Striningas (Nils Strinning), kuris ieškojo investuotojo savo idėjoms įgyvendinti.
Sistema, sugalvota Nilso Striningo (Nils Strinning) ir sukurta Elfa kompanijos 1948 metais, tapo tikru bestseleriu.
Šiandien net sunku patikėti, kad čia kalba eina apie vielinę indų džiovyklę, be kurios šiais laikais neapsieina nei viena virtuvė pasaulyje. Paklausa ir pardavimai buvo tokie geri, kad 1951 m. Arne Lydmaras (Arne Lydmar) pardavė savo biznį radio detalėmis ir susikoncentravo į gaminius iš vielos, skirtus namų ūkiui.
Kompanijos inžinieriai kruopščiai tyrė žmonių poreikius: ką jie saugo namuose, su kokiais sunkumais susiduria. Ir pirkėjams buvo pristatyti pirmieji Elfa stelažiai su krepšiais. Įkvėptas sėkmingo stelažų pardavimo, Lydmaras nupirko ir įmonę, kuri gamino emaliuotos vielos lentynas. Tokiu būdu buvo galima papildyti drabužines „lengvo sukabinimo” sistema. Taip atsirado unikalus produktas, kurį mes šiandien vadiname „Drabužinių sistema Elfa”. Sistema pastoviai tobulinama ir pildoma, todėl šiame etape Elfa devizas yra: Creative Storage – Kūrybiškas saugojimas.

Dalintis

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Shopping Cart

Krepšelyje nėra produktų.