Naujas vardas – LIND DNA

|2020-04-01 | Naujiena

LIND DNA – tai verslininko, atsitiktinai pastebėjusio, kad knyga viešbučio kambaryje buvo apklijuota kita medžiaga – oda – istorija.
Preben Lind turėjo savo reklamos agentūrą, dizaino kompaniją, parduotuves ir visada domėjosi medžiagomis, ypač oda. Smalsumas leido jam tapti vienu iš nedaugelio gamintojų visame pasaulyje, kurie savo gaminiuose pradėjo naudoti odą. Sudarius išskirtinę partnerystės sutartį, sėkmingai buvo įkurta Danijos dizaino įmonė LIND DNA.
LIND DNA – viskas projektuojama, kuriama ir gaminama Danijoje. Vietinė gamyba suteikia galimybę stebėti visą procesą ir užtikrinti aukštus gamybos standartus.
LIND DNA neina į kompromisus su produktų kokybe, bet tuo pačiu stengiasi sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Likdami originalūs siekia įkvėpti stalo serviravimą ir interjero kūrimą spalvomis bei šiuolaikiniu dizainu. Kiekvienas produkto elementas yra kruopščiai suprojektuojamas ir gaminamas. Perdirbta oda, plienas, Europinis ąžuolas ir vilna sukuria įvairaus dizaino derinius, kurių pagrindinis akcentas yra funkcionalumas. LIND DNA gaminiuose naudojama perdirbta oda, sertifikuota OEKO-TEX. Pirmiausia įvairios odos atraižos plaunamos ir smulkinamos. Tada presuojamos su natūraliu kaučiuku. Gaunamas dirbinys, kurio sudėtis yra 80% natūralios odos ir 20% natūralaus kaučiuko. Vėliau jis dažomas ir yra uždedama rašto faktūra. Tokiu būdu gaminiai su perdirbta oda būna tvarūs, lengvai prižiūrimi ir estetiškai atrodantys.

Visi LIND DNA produktai yra sukurti iš aistros gražiam, subtiliam dizainui ir yra nepriekaištingo meistriškumo.