Ką reikia žinoti apie lauko baldus - Bjarnum Baldai
Ką reikia žinoti apie lauko baldus
>
>
Ką reikia žinoti apie lauko baldus

Ką reikia žinoti apie lauko baldus

Kokie yra dažniausi lauko baldų tipai?

2020 metais tikrai daugiau laiko gyventojai leido namų aplinkoje, tad lauko baldai tapo neatskiriama jų gyvenimo dalimi. Kas yra lauko baldai ir kaip mes juos suprantame plačiąja prasme? Tai baldai, kurių forma, eksploatacinės savybės, spalva, vartojimo komfortas nepakinta įvairiomis lauko sąlygomis.
Jau kelinti metai stebima tendencija, kad riba tarp vidaus ir lauko baldų nyksta. Žmonės kelia lauko baldams vis aukštesnius reikalavimus, nes ilsėdamiesi, pramogaudami ar leisdamio laiką lauke tikisi funkcijos, patogumo, paprastos priežiūros, ilgaamžiškumo bei eksterjero spalvų suderinamumo  harmonijos.
Poilsiui lauke skirta erdvė – tai kiekvienos šeimos asmeninė oazė. Renkant jai baldus nėra nei blogų, nei gerų sprendimų. Lauko poilsiui skirta erdvė turi būti susikurta pagal Jūsų poreikius ir kopijuoti čia nieko nereikėtų. Svarbiausia, kad tai atitiktų Jūsų lūkesčius, o mūsų (kaip šios srities profesionalų) paskirtis padėti išsirinkti Jūsų eksterjero aplinkai pritaikytus bei Jūsų poreikius atitinkančius baldus.
Galbūt Jūs tik pietausite nedideliame šėimos rate, o gal Jūsų šeima labai didelė ar dažnai lanko būrys draugų. Gal mėgausitės tik rytine kava ar prisėsite palydėti saulę, o gal norėsite patogiai išsitiesti ant sofos, skaityti knygą ar dirbti nuotoliniu būdu.  O gal baldai turi atlikti kelias funkcijas ir turi būti lengvai transformuojami?
Apsilankius pas mus, pasiūlysime Jums naujas idėjas, įkvėpimą, skandinavišką pojūtį, kokybę, spalvas bei formas. Suteiksime visapusišką pagalbą renkantis baldo medžagiškumu.
Nėra lauko baldų tipų. Galime tik patvirtinti, kad lauko baldų medžiagiškumas, dizainas, priežiūros sąlygos tiesiogiai siejasi su architektūros stiliais, aplinka bei Jūsų norais.  Kas tinka prie modernaus  stiliaus namo, ne visada tiks prie kaimiško stiliaus sodybos ar 80-ųjų  metų statybos namo. Jei patogūs bei spalviškai tinkantys sintetinės vytelės baldai stovės spygliuočių medžių apsuptyje, ar tikrai norėsite dažnai plauti baldų tarpuose susikaupusias  žiedadulkes?

Iš kokių medžiagų dažniausiai gaminami lauko baldai? Kokias rekomenduojate rinktis? 

Pagal medžiagas, naudojamas lauko baldams gaminti, jie skirstomi į natūralaus bei sintetinio ratano (vytelės), aliuminio, nerūdijančio plieno, plastiko ir natūralios medienos baldus.
Trumpai apžvelgsime.
Sintetinio ratano baldai. Labai svarbu, kad baldų rėmas būtų aliuminio arba nerūdijančio plieno (ne duraliuminio), pati vytelė pagaminta iš pirminio (ne iš perdirbto) plastiko žaliavos ir spalvos pigmentas įvestas į plastiko masę prieš gaminant, o ne paviršinis dažymas, kuris leikui bėgant nusitrina. Tokie baldai gali būti naudojami lauke visais metų laikais, tik žiemą nerekomenduojamos didesnės dinaminės apkrovos.
Aliuminio bei nerūdijančio plieno baldai. Tikras aliuminis nerūdija, yra atsparus visoms lauko sąlygomis, paprastai prižiūrimas, lengvas ir labai stabilios konstrukcijos. Nerūdijančio plieno baldai dėl įvesto į lydinį chromo taip pat  nerūdija, yra stabilūs, stiprūs, galima naudoti mažesnių skerspjūvių detales kas baldams suteikia papildomo lengvumo pojūtį.
Plastikiniai baldai. Praktiški, lengvi, kokybiški ir spalvingi. Rinkitės tuos plastikinius baldus, kurių tvirtumo užtikrinimui yra naudojamas stiklo pluoštas ir neteks nusivilti J
Natūralios medienos baldai. Šie baldai skiriasi savo priežiūra bei atsparumu lauko sąlygomis. Natūralaus tikmedžio baldai yra ypatingai tvirti. Ši mediena nepūva, tad tai yra geriausias pasirinkimas. Baldai iš spygliuočių ar lapuočių medienos reikalauja daugiau priežiūros dengiant juos lauko sąlygoms atspariomis dangomis  ar dangomis spalvai  išlaikyti. Akacijų baldai skirti naudoti po stogu. Laikant lauke ir neperdažant ar neimpregnuojant, konstrukciniai elementai suyra per  2-3 metus.

Audiniai. Lauko baldų minkštoms baldų dalims dažniausia yra naudojami šie:
Olefin – tai geriausias pasirinkimas. Šis audinys atsparus drėgmei, turi aukštą atsparumo blukimui koeficientą, lengvai valomas, turi tradicinę tekstilės faktūrą.
Dralon – akrilo siūlo audiniai padengti teflonu. Stiprūs ir atsprūs drėgmei, labai atsparūs blukimui, nes siūlų pluoštas nudažytas prieš audimą. Audiniai pakankamai minkšti ir lengvai valomi.
Struktūrinis poliesteris – minkštas, lengvai formuojas audinys, greitai džiūstantis saulėje ar vėjyje. Skalbiamas arba sausai valomas. Turi aukštą UV atsparumo klasę ir stiprumą.

Šiais, technologijų tobulėjimo, laikais rinkoje jau galima rasti audinius ir iš perdirbtų audinių, plastiko (butelių), sauskelnių, kaukių, tačiau norint juos pagaminti pakankamai minkštus, gamybos procese yra prarandamos atsparumo savybės laukui arba jie yra kieti ir nelabai malonūs liestis.

Baldų ilgaamžiškumas.

Ar lauko baldus galima laikyti lauke ištisus metus?  Iš principo taip, tačiau neuždengtų baldų ilgaamžiškumas trumpėja, nes sniegas, ledas, šaltis, drėgmė su laiku veikia konstrukciją, medžiagas, spalvą, tad rekomenduojame uždengti lauko baldus uždangalais. Dengiant stalviršius patariame palikti oro tarpą, kad uždangalas glotniai nepriglustų ant stalviršio. Jokiu būdu nepalikite per žiemą lauke minkštų dalių. Jos turi būti suneštos į patalpą arba laikomos lauke specialiuose maišuose ar dėžėse. Pasirinkdami uždangalus lauko baldams juos apsaugosite ne tik nuo atmosferos poveikio, bet tai yra ir estetinis kausimas, nes nuėmus uždangalą baldai visada bus švarūs.

 

Apsilankykite pas mus. Suteiksime nešališką profesionalią konsultaciją, skirsime pakankamai laiko ir padėsime rasti būtent Jūsų poreikį bei reikalavimus atitinkantį sprendimą.

 

Dalintis
Bjarnum baldai

Skandinaviškas interjeras tavo namuose.

Produktai

Kontaktai

© 2002 - 2023 visos teisės saugomos.

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Shopping Cart

Krepšelyje nėra produktų.